- konsultacje fizjoterapeutyczne,
- konsultacje lekarzy ortopedów,
- konsultacje psychologa,
- rehabilitacja, trening funkcjonalny,
- masaż leczniczy,
- fizjoprofilaktyka.
rehabilitacja domowa
O Nas
 
Witamy w Poradni rehabilitacji
 
W naszych gabinetach rehabilitacji zajmie się Państwem wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, lekarzy, psychoterapeutów.
Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie, gdyż rehabilitacja jest naszą pasją.

Zapewniamy opiekę Pacjentom ortopedycznym, po urazach, kontuzjach, operacjach, endoprotezach. Przygotowujemy również Pacjentów do zabiegu operacyjnego prowadząc rehabilitacje przed zabiegiem. Pracujemy z Pacjentami z problemami z kręgosłupem, stosując specjalistyczne metody. Pomagamy Pacjentom Centrum Leczenia Otyłości prowadząc programy rehabilitacji dla osób z nadwagą.

Każdy Pacjent jest traktowany u nas indywidualnie, pracując w przyjaznych warunkach, leczymy i uczymy jak rekreacja ruchowa korzystnie wpływa na poprawę jakości życia
Zapraszamy do gabinetu wszystkich, którzy potrzebują fachowej i skutecznej pomocy w zakresie fizjoterapii i konsultacji ortopedycznych
Realizujemy zasadę holistycznego podejścia do problemu zdrowotnego i do Pacjenta jako osoby, a nie tylko do jego choroby, co w konsekwencji gwarantuje zadowolenie naszych klientów. Działamy kompleksowo; specjalistyczna porada medyczna, rehabilitacja, porada psychologa realizujemy wszystko  jednym miejscu z oszczędnością czasu dla Pacjenta.
 
Możliwie szybko przywracamy sprawność po zabiegach i urazach (także sportowych), likwidujemy konsekwencje schorzeń i bólów przewlekłych związanych z życiem codziennym i pracą zawodową oraz schorzeń cywilizacyjnych.
Jesteśmy otwarci na problemy naszych Pacjentów!

Zapewniamy:
  • indywidualną rehabilitacją dostosowaną do potrzeb Pacjenta
  • skuteczne metody terapii i dochodzenia do sprawności
  • najwyższą jakość świadczonych usług
  • bezbolesne i efektywne techniki zabiegowe
  • krótkie terminy wizyt
 
 
Zapraszamy Pacjentów, którym doskwiera ból, i tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie.
 
dr n.med. Angelika Wałach